O NÁS

PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU V KOSTCE
Projekt POMAZLI SE spojuje REGISTROVANÉ chovatele, kteří mají, stejně jako my, zájem bojovat proti nečestným chovatelům, např. množírnám, chovatelům chovajícím kočkovité šelmy za účelem zisku a dalším, které nehodláme podporovat.

Náš jedinečný projekt je zde pro všechny slušné a zásadové chovatele a pro všechny lidi, kteří mají rádi zvířata. Webové stránky jsou z části naučné a z části také o krásných zážitcích se zvířaty, např. socializace štěňátek a koťátek formou nezávazných návštěv (při kterých budou jasně určená pravidla mazlení), hřebelcování koní, škola jízdy, různé druhy terapií, ale i zážitky s exotickými zvířaty.

O CO NÁM V TOMTO PROJEKTU JDE?
Chceme podporovat slušné chovatele, kteří chtějí podpořit dobrou věc a stát se součástí naší rodiny, kterou tvoří lidé s podobným myšlením jako oni sami. Dále chceme pomáhat lidem, kteří nemohou mít zvíře doma, například z důvodu alergií nebo kvůli nedostatku času apod.

Naším cílem je spojovat chovatele, kteří chtějí dělat radost lidem, a to i těm, kteří musí žít v domovech s pečovatelskou službou, nebo v dětských domovech (tyto akce bude pořádat přímo tým Pomazli se a budou financovány z peněz vybraných od podporovatelů a mecenášů, zařízení, do kterého zavítá chovatel, bude vybíráno formou ankety).

KDO JSME?
Jsme skupina lidí snažící se o lepší přístup k chovu zvířat ze strany chovatele, zároveň chceme zavést novodobou službu zážitků se zvířaty spojenou s možností mazlení, hlazení, krmení, ale i jiných zážitků se zvířaty, jako například STAŇ SE NA JEDEN DEN OŠETŘOVATELEM, nebo možnost stát se virtuální adopční rodinou.

To vše má sblížit chovatele a zájemce o zážitek natolik, aby projekt POMAZLI SE měl dostatečnou sílu na podporu útulků a jiných organizací, které pomáhají zvířatům. Za účelem této podpory bude zřízen transparentní účet, na který budou moci lidé přispívat a my budeme tyto peníze rozdělovat organizacím, které potřebují finanční výpomoc (např. útulkům, azylům, dočasným péčím, ale i jiným subjektům, tedy lidem, kteří pomáhají zvířatům z lásky a ne pro finanční obohacení).

JAK CHCEME POMÁHAT?
Formou finančních darů organizacím (útulkům, azylům, dočasným péčím, ale i jiným subjektům). Peníze se budou rozdělovat především výhercům anket pořádaných na sociálních sítích, v případě akutního nedostatku peněz v jednotlivých útulcích bude rovněž možné tyto útulky podpořit finančně na základě rozhodnutí týmu Pomazli se.

Rovněž chceme bojovat proti chovatelům, kteří nedbají nepsaných pravidel chovu zvířat (nedostatečná hygiena, špatné prostředí, množení zvířat bez rodokmenu za účelem zisku atd.).

PROČ CHCEME PRÁVĚ VÁS V PROJEKTU?
Jste jeden z mála chovatelů tohoto druhu a věříme, že svou registrací a nabídkou služeb, budete doplňovat naši komplexní nabídku natolik, že nám pomůžete z projektu vytvořit něco opravdu úžasného, něco, co bude dělat radost lidem a pomáhat zvířatům.

Rádi bychom vám usnadnili komunikaci s ostatními chovateli nejen ve vašem okolí a umožnili vám lépe vyhledávat možnosti doplnění chovu (krytí, nové jedince do stáda atd.).

JAK MÁ PROJEKT POMÁHAT LIDEM?
Velkou část projektu tvoří služby zaměřené na terapie. Mnoho studií prokázalo, že jakýkoliv příjemný kontakt se zvířetem napomáhá produkci serotoninu, dopaminu a dalších látek, které samy o sobě tvoří určitou formu základní terapie (stačí se jen podívat na štěně, pohladit si ho, a už to lidem pomáhá a zlepšuje náladu).

Chceme lidem umožnit snadnější a přehlednější vyhledávání informací tohoto druhu a dopřát lidem obyčejný zážitek s mláďaty domácích mazlíčků, který není snadno dohledatelný na jakémkoliv serveru v ČR. Tím je náš projekt originální a má velký potenciál. Další částí projektu je dopřát lidem v domech s ošetřovatelskou službou pár krásných chvil. Jedná se o domovy seniorů, domovy pro postižené, dětské domovy. Tyto návštěvy budou hrazeny z našeho transparentního účtu a do těchto akcí se mohou přihlásit všichni canisterapeuti, felinoterapeuti a hipoterapeuti s licencí.

Rovněž chceme pomáhat konkrétním CHARITATIVNÍM ORGANIZACÍM – v sekci charitativní organizace najdete výčet organizací, které může finančně podpořit, stačí si jen vybrat, která je vám sympatická (najdete zde i jejich transparentní účty).

PROČ JE DOBRÉ BÝT V NAŠEM PROJEKTU?
 • Každý inzerent se stává součástí naší rodiny skládající z lidí s kladným vztahem ke zvířatům, kteří mají chuť spojit se pro dobrou věc.
 • Každý inzerent má možnost komunikovat v intranetu s ostatními chovateli a vyměňovat si informace.
 • Pro členy naší rodiny připravujeme zvýhodněné ceny krmiv, podestýlek a jiných potřebných věcí pro dobrý chov.


 • POMAZLI SE BUDE I EDUKAČNÍM WEBEM
  Součástí našeho projektu je i naučná část o jednotlivých zvířatech a plemenech, osvěta o kastracích, degradaci plemen a podvodech (například o mini prasátkách, které mohou vyrůst a vážit až 400 kg).
  Máme zájem o sdružování farem a eko-koutků pro ekologickou výchovu pro školy a mateřské školky.

  NEPODPORUJEME chov kočkovitých šelem bez řádné licence a jsme pro zákon omezující návštěvu lidí u mláďat kočkovitých šelem za účelem zábavy.

  Nebudeme podporovat chovatele PSŮ a KOČEK bez průkazu původu s výjimkou útulků, azylů a dočasných péčí.

  Naším cílem je BOJ PROTI ŠPATNÝM CHOVATELŮM (MNOŽÍRNÁM, NELEGALNÍMU CHOVU, PAŠOVANÍ ZVÍŘAT).

  Věříme, že vás nadchne tento projekt stejně jako nás a stanete se součástí něčeho výjimečného.  PRO RADOST LIDEM A POMOC ZVÍŘATŮM


  KATEGORIE
  Psi
  Kočky
  Koně
  Hospodářská a ostatní
  Exotická  PORTÁL
  Kontakt
  Mapa
  Vyhledej
  Charitativní organizace


  PRÁVNÍ SLUŽBY
  Mgr. Martina Urbanová
  urbanova-advokat.cz


  NAJDETE NÁS
     


  Created by VOHOdesign